Державне агентство
відновлення та розвитку
інфраструктури України

» Про Службу » Про нас

Про нас

Шановні відвідувачі!

Колектив Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Кіровоградській області радий вітати Вас на нашій офіційній ВЕБ-сторінці. 

 

Офіційно: ми трансформувалися у Службу відновлення та розвитку інфраструктури у Кіровоградській області

 

У зону відповідальності Служби відновлення та розвитку інфраструктури входять: транспортна інфраструктура, будівництво і реконструкція житлових об’єктів, об’єктів соціальної сфери, громадського призначення, ЖКГ, енергетичної інфраструктури, захисних споруд тощо. 

 

Ми працюємо над збором та аналізом інформації про спричинені російською агресією руйнування та потреби у відновленні в кожній окремо взятій області. Також продовжуємо забезпечувати логістику на деокупованих територіях: розчищуємо дороги від наслідків бойових дій, зведимо тимчасові переправи та капітально відбудовуємо мости. (виключно для Служб де дійсно є деокуповані території).

 

Служба є структурним підрозділом Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України, підтримує діяльність Агентства, забезпечує експертизу, нагляд, прозорі та ефективні процедури закупівель в межах проєктів у Кіровоградській області. 

 

Водночас Служба є головним помічником органів місцевого самоврядування і допомагатиме їм готувати проєкти відновлення та післявоєнної відбудови. 

 

Трансформація Служби відновлення передбачає розвиток на основі затверджених Агентством відновлення процедур, принципів та підходів. зокрема, створення в Службі Антикорупційного офісу. Він відповідатиме за впровадження найкращих антикорупційних практик та внутрішнього контролю за їх дотриманням.

                                                                                                                                                                          Колектив Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Кіровоградській області