Державне агентство
відновлення та розвитку
інфраструктури України

» Прес-центр » новини » Служба автодоріг передала частину доріг загального користування на баланс ОДА

Служба автодоріг передала частину доріг загального користування на баланс ОДА

Відтепер на балансі Служби автомобільних доріг у Кіровоградській області залишилися тільки дороги державного значення – з індексами «М», «Н», «Р» і «Т».

У листопаді минулого року Державне агентство видало наказ Про передачу об’єктів права державної власності». Відповідно до цього наказу вийшло Розпорядження голови Кіровоградської ОДА «Про передачу доріг загального користування місцевого значення до сфери управління Кіровоградської обласної державної адміністрації». У результаті підписання актів прийому-передачі 591 об’єкт  місцевих автомобільних доріг перейшов у підпорядкування департаменту інфраструктури та промисловості ОДА.

Варто зазначити, що даний розподіл відбувся по всій території України у рамках процесу децентралізації системи управління дорожнім господарством, ініційованим центральною виконавчою, законодавчою владою та  Президентом України.

На перехідний період до 2019 року замовником робіт з будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення визначено Службу автомобільних доріг.