Державне агентство
відновлення та розвитку
інфраструктури України

» Прес-центр » новини » УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

 

Вже сьогодні очікуємо складні погодні умови та ускладнення руху транспорту на дорогах.

Як ми вже повідомляли раніше, синоптики прогнозують вторгнення циклону на територію України, а Кіровоградщина перебуватиме практично в його епіцентрі. Найскладніша ситуація утримається протягом 7-9 січня.

Для того, аби не втрапити у снігову пастку, просимо без нагальної потреби не вирушати в дорогу. Якщо ж уникнути поїздки неможливо, подбайте щоб ваш автомобіль був належним чином укомплектованим. Зокрема, обов’язково візьміть з собою антибуксувальні зимові хомути , браслети на колеса для протиковзання авто чи ланцюги.

Такий комплект завжди має бути під рукою на випадок проблем із тягою провідних коліс.

Протиковзні стяжки можна використовувати при позитивних та негативних температурах, до -20⁰C, у будь-яку пору року.

Нагадаємо, найчастіше причиною заторів стають саме вантажівки, що не можуть проїхати спуск чи підйом і тривалий нас просто шліфують засніжене покриття, навіть якщо це незначна слизькість. Тож, аби уникнути небезпеки, багатокілометрових заторів та годин очікування допомоги, не нехтуйте використанням ланцюгів протиковзання чи антибуксувальними браслетами. Одягти їх на колеса можна досить швидко, а от ліквідувати затор, який можете спричинити саме ви, буде набагато важче та довше.

І найголовніше - якщо вже виїхали у таку негоду в дорогу, не порушуйте правил руху, не перевищуйте швидкості, не маневруйте та поступайтеся у русі дорожній техніці.

А про ситуацію на дорогах області можна повідомляти за номером диспетчерського пункту Служби відновлення: 068 664 64 22 (цілодобово).            </div>
          </div>        </div>
      </div>
    </div> <!--inner-content-wrapper-->
  </div>
</div><!--inner-page-wrapper--><div class=