Державне агентство
відновлення та розвитку
інфраструктури України

» Прес-центр » відеогалерея » Круглий стіл Служби автомобільних доріг у Київській області та Громадської ради

Круглий стіл Служби автомобільних доріг у Київській області та Громадської ради

15 червня 2016 року відбувся круглий стіл, організований Службою автомобільних доріг у Київській області на якому були присутні Заступник начальника САДУ Максимчук Василь Якович, Заступник начальника з експлуатаційного утримання доріг Слободян Олег Анатолійович, Директор ДП «Укрдіпродор» Гладун Сергій Анатолійович, представник ДП «Київський облдорупр» Лисенко Василь Григорович, Голова Громадської ради при КиївОблАвтодорі Лавренюк Олександр Володимирович, заступник Голови Громадської ради Тасюк Микола Валерійович та секретар Громадської ради Скуратівський Ростислав Васильович.

В наслідок майже повної закритості для громадськості та преси механізмів фінансування ремонту та будівництва нових шляхів на державному рівні за часів попередньої влади, серед громадян сформувалось негативне відношення не тільки до керівників служби автомобільних доріг, а й взагалі й до рядових працівників-дорожників, які таке ставлення до себе не заслуговують. Сьогоднішня зустріч, започаткована Службою автомобільних доріг у Київській області – це перша спроба у спосіб відкритого публічного діалогу прозоро розібратися в ситуації та розвіяти деякі міфи.

Фахівці під час круглого столу наголосили, що існує пряма залежність безпеки та життя учасників дорожнього руху від належного та своєчасного фінансування ремонтних робіт дорожнього покриття. Однак і власне самі водії інколи ведуть себе як некультурні, не освідченні люди, свідомо або несвідомо байдужі не тільки до безпеки інших, але й до власного життя. Що теж врешті решт приводить до аварій та збільшення витрат на обслуговування та ремонт доріг.

Учасники круглого столу намітили спільний план дій по висвітленню проблематики серед всіх верств населення на майбутнє. Разом відпрацювали наступні заходи та прийшли до висновку і надалі інформувати громадськість про діяльність служби автомобільних доріг в Київській області та Громадської ради.